O NAS


Wierząc, że każde pomieszczenie i wnętrze jest obrazem człowieka a miejsce w którym na co dzień funkcjonuje ma za zadanie współgrać z jego sposobem życia stworzyliśmy firmę, która pomaga naszym klientom aranżować przestrzenie, które nie tylko będą piękne, ale także staną się miejscem spotkań z najbliższymi, miejscem tworzenia dobrych wspomnień i magicznych doświadczeń.

Od ponad 13 lat zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem, produkcją i montażem mebli na indywidualne zamówienie, głównie kuchennych, ale także szaf i innych mebli niezbędnych do codziennego funkcjonowania, które wypełniając puste zimne ściany tworzą ciepły dom. Wiemy, że podstawą dobrze wykonanej realizacji jest dobry projekt mebli, który będzie dostosowany do potrzeb naszych klientów, ale także wykorzysta potencjał wnętrza nadając mu charakteru. Nie zapominamy o tym, że jakość i funkcjonalność mebli w dużej mierze zależy od materiałów i akcesoriów użytych do produkcji.

W projektowaniu i produkcji mebli na zamówienie wykorzystujemy wszystkie materiały dostępne na rynku meblarskim, zarówno w obszarze frontów i korpusów, jak również akcesoriów i okuć. Współpracujemy z największymi dostawcami półproduktów, takimi jak Kronopol, Kronospan, Pfleiderer, Blum, GTV, Peka, Rejs. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Oferujemy meble wykonane z płyty laminowanej z frontami z lakieru, forniru, drewna, lacobelu oraz innych dostępnych na rynku materiałów. Bogata kolorystyka wzorników jakie posiadamy powoduje, że możemy zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy także ze szklarzami, tapicerami, kamieniarzami co jeszcze bardziej poszerza wachlarz możliwości jakie możemy zaproponować naszym klientom.

KONTAKT


 

DANE KONTAKTOWE

Net kuchnie

501 691 114

netkuchnie@gmail.com

Posiadamy biuro-mieszkanie pokazowe w Warszawie na Woli, czynne 9:00-17:00, możliwość umówienia spotkania po ustaleniu konkretnego terminu.

FORMULARZ KONTAKTOWY