JAK DZIAŁAMY?


Proces realizacji

WYCENA WSTĘPNA

POSIADAJĄ PAŃSTWO WSTĘPNY PROJEKT

Jeśli posiadają Państwo wstępny projekt, prosimy o przesłanie rysunków wraz z opisem na nasz adres e-mail netkuchnie@gmail.com. Na tej podstawie przygotujemy dla Państwa ofertę ze wstępną wyceną mebli.

NIE POSIADAJĄ PAŃSTWO PROJEKTU

Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze projektu, to nic straconego, prosimy o przesłanie do nas wymiarów pomieszczenia oraz Państwa oczekiwań dotyczących mebli. Czy fronty mają być w połysku czy w macie? W jednolitym kolorze czy w teksturze drewna? Zachęcamy do wysłania inspiracji mebli i przestrzeni jakie najbardziej podobają się Państwu. Na tej podstawie analizujemy jak mogą wyglądać meble i wówczas przygotowujemy szacunkową wycenę mebli.

SPOTKANIE I POMIAR

Kolejnym krokiem jest spotkanie z Państwem, które odbywa się w miejscu inwestycji, czyli w miejscu gdzie meble mają być zamontowane lub w naszym biurze.

Na spotkaniu omawiamy wszystkie szczegóły, rozmawiamy o Państwa potrzebach związanych z kuchnią, o tym jak ma wyglądać i co jest dla Państwa najważniejsze, wybieramy kolory i materiały ze wzorników i rozrysowujemy wstępny projekt kuchni.

Spotkanie służy również dokonaniu szczegółowego pomiaru pomieszczenia, aby meble były prawidłowo dopasowane do wnętrza.

PODPISANIE UMOWY

Nasza firma zapewnia Państwu bezpieczeństwo i daje gwarancję na wykonane meble. Każde zamówienie realizujemy na podstawie umowy, która określa wszystkie jego elementy i szczegóły. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że meble zostaną wykonane zgodnie z ustalonym projektem i w odpowiednim terminie.

Po podpisaniu umowy oraz wpłacie pierwszej transzy przystępujemy do przygotowania wizualizacji komputerowej mebli.

WIZUALIZACJA MEBLI KUCHENNYCH

Komputerowa wizualizacja 3D kuchni pozwala Państwu zobaczyć to, co do tej pory wymagało wyobraźni i odzwierciedla finalny wygląd mebli. Przy pomocy zdolnych i kreatywnych projektantów oraz nowoczesnych programów komputerowych przenosimy projekt w świat grafiki komputerowej tworząc profesjonalny obraz jedynego w swoim rodzaju wnętrza – Państwa wymarzonej kuchni.

Warto zaznaczyć, że wizualizacja daje możliwość sprawdzenia jak poszczególne elementy współgrają ze sobą oraz pozwala na tym etapie na wprowadzenie ostatnich kosmetycznych poprawek, ponieważ po akceptacji wizualizacji projekt przekazujemy naszym stolarzom do produkcji.

PRODUKCJA

W ciągu 6-8 tygodni w czterech ścianach naszych warsztatów powstają Państwa meble. Nasi stolarze przycinają płyty meblowe do odpowiednich rozmiarów, oklejają obrzeża, nawiercają, kleją… Frezują fronty i kilkukrotnie lakierują je by były trwałe i odporne na zniszczenia.

Przygotowują i kompletują także potrzebne akcesoria takie jak zawiasy, uchwyty, prowadnice do szuflad – wszystko zgodnie z Państwa oczekiwaniami i projektem.

MONTAŻ

Ostatni, bardzo ważny etap to montaż, podczas którego wszystkie elementy przygotowane na stolarni zostają do Państwa dostarczone i muszą być ze sobą poskładane. To pracochłonny i trudny etap – nie wykona go żadna maszyna, potrzeba do tego doświadczonych i dokładnych ludzi, którzy z wielu części prawidłowo złożą meble w całość i zamontują je w Państwa domu, by mogły Państwu służyć w codziennym życiu.

Montaż zwykle trwa 1-2 dni, w zależności od ilości mebli oraz poziomu skomplikowania projektu. Po tym czasie meble są gotowe do użytku, doskonale współgrając z wnętrzem i będąc jego piękną ozdobą.

KONTAKT


 

DANE KONTAKTOWE

Net kuchnie

501 691 114

netkuchnie@gmail.com

Posiadamy biuro-mieszkanie pokazowe w Warszawie na Woli, czynne 9:00-17:00, możliwość umówienia spotkania po ustaleniu konkretnego terminu.

FORMULARZ KONTAKTOWY